فقط 1.490.000 تومان

آفر ویژه تور گرجستان

رزوراسیون کلیه هتلهای دبی  - بلیط رفت و برگشت پرواز 

فقط 300 درهم

رزرو پرواز و هتل با بیشترین کیفیت و بدون محدودیت

فقط 32 دلار

معرفی سوئیس

 سوئیس کشوری است در قلب اروپا که با شکلات های خوشمزه، پنیرهای متنوع و مناظر بدیعش
سوئیس کشوری است در قلب اروپا که با شکلات های خوشمزه، پنیرهای متنوع و مناظر بدیعش شناخته می شود و بی شک بهشت مسافران است. شهرهای کوهستانی و زیبای دامنه کوه آلپ، خانه ها و برج های قرون وسطایی و طبیعت سرسبز و وسیعی که تا قله های سر به فلک کشیده و پوشیده از برف امتداد یافته اند، تنها بخشی از دلایلی است که سوئیسی ها را به عنوان شادترین مردم جهان معرفی کرده است. کسی چه می داند شاید این شادی را مدیون شکلات های خوشمزه شان باشند! البته خود سوئیسی ها به این جمله معروف ویلیام شکسپیر معتقدند که با خنده و شادی بگذار چین و چروک های پیری از راه برسند و در واقع اصل شاد بودن ریشه در فرهنگ و نگرششان به زندگی دارد. کشوری منظم و زیبا که ارزش سفر کردن چندین باره را دارد.

آب و هوا

سوئیس آب و هوای معتدلی دارد. شاید تصور شود آب و هوای بسیار سردی داشته باشد و حتی ممکن است سرمای آن را با سرمای آلاسکا مقایسه کنند در صورتی که واقعا چنین نیست. آب و هوای سوئیس به دلیل اختلاف ارتفاعاتی که دارد کمی متغیر است. در واقع  کوهستانی بودن این کشور باعث ایجاد تفاوت های چشمگیری در آب و هوای این سرزمین گردیده است به طوری که ارتفاعات آن هوای سردی دارد و مابقی نواحی دمای معتدلی دارند. دمای سوئیس به طور کلی در زمستان به ندرت نزدیک صفر می آید و در تابستان تا 30 درجه سانتی گراد نیز افزایش می یابد.

پیش شماره : 41+

اختلاف ساعت : 2.5-

واحد پول : فرانک سوئیس (سوئیس عضو شنگن است ولی به دلیل این که عضو اتحادیه اروپا و جامعه اقتصادی اروپا نیست، واحد پول مجزای خود را دارد.)

زبان رسمی : در کشور سوئیس به چهار زبان مختلف صحبت می شود: زبان اصلی آلمانی 63%، فرانسوی 30%، ایتالیایی 6%، و رومنش 1%
سوغات سوئیس : ساعت مچی، جواهرات، شکلات، پنیر، چاقوی ارتشی Victorinox، ساعت دیواری کوکو، ظروف پنیرخوری فوندو، زنگوله تریچل، جعبه موزیکال، اسباب بازی های دست ساز چوبی، لباس های سنتی سوئیسی، کتاب های هایدی، بوت ارتشی Navyboot، محصولات غذایی آلتا ترا، قلاده های Appenzell، راکلت ساز(راکلت نوعی پنیر معروف سوئیسی است.)

کلیه حقوق به آزانس مسافرتی تاپ سیر تعلق دارد.شمارنده