فقط 1.490.000 تومان

آفر ویژه تور گرجستان

رزوراسیون کلیه هتلهای دبی  - بلیط رفت و برگشت پرواز 

فقط 300 درهم

رزرو پرواز و هتل با بیشترین کیفیت و بدون محدودیت

فقط 32 دلار

مهیج ترین جاذبه های پاریس برای کودکان

دیزنی لند (Disneyland Paris)

دست فرزند دلبندتان را بگیرید و با او به دوران کودکی خود سفر کنید. لحظاتی که با شجاعت های رابین هود احساس شجاعت می کردید، با ترس های پینوکیو همراه می شدید و از رفتارهای رازآلود میکی موس غرق در حیرت می گشتید. دیزنی لند یک نمونه عالی برای یادآوری خاطرات ناب کودکی است که همراه بازی های مهیج با این شخصیت های کارتونی یک روز به یادماندنی را برایتان رقم خواهد زد.

دیزنی لند پاریس

پارک ویلت (Parc de la Villette)

پارک ویلت که جاذبه های معماری زیادی را در دل خود جای داده است، فضایی دارد که به شهر علم و فناوری مشهور است و برای سرگرمی کودکان زیر 12 سال در نظر گرفته است. صبح هنگام کودکتان را به این مجموعه بسپارید تا بازی کنند و آموزش ببینند و خود با خیالی آسوده به دیگر کارهایتان بپردازید.

پارک ویلت پاریس

باغ اکلیمیشن (Jardin D’Acclimatation)

اگر به دنبال محیطی دنج و آرام برای استراحت خودتان و بازی بدون محدویت فرزندتان هستید، این پارک قدیمی را در برنامه خود بگنجانید. پارکی بنا شده در دهه 18 میلادی، که امکاناتی همچون باغ وحش، انواع وسیله ها برای بازی های کودکانه و دریاچه ای برای قایق سواری و شنای کودکان را داراست.

باغ اکلیمیشن پاریس

باغ لوکزامبورگ (Luxembourg Gardens)

کودک درونتان را با فرزندتان همراه سازید و به این پارک زیبا بروید. فضایی مناسب برای آب بازی و راندن قایق های بادی کوچک نیمی از روزتان را پر خواهد کرد. خسته شدید؟ بستنی های رنگارنگ و خوشمزه بستنی فروشان، شما را دوباره به کودکی 10 ساله تبدیل خواهد کرد.

باغ لوکزامبورگ پاریس

کلیه حقوق به آزانس مسافرتی تاپ سیر تعلق دارد.شمارنده