رزرو پرواز و هتل با بیشترین کیفیت و بدون محدودیت

فقط 30 دلار

رزوراسیون کلیه هتلهای دبی با 20 درصد تخفیف - بلیط رفت و برگشت پرواز  از یک میلیون تومان

فقط 290 درهم

فقط 1.190.000 تومان

آفر ویژه تور زمینی ارمنستان

چرا باید در کریسمس به دبی برویم؟

چیزی به فرا رسیدن کریسمس نمانده است و بسیاری از افراد دوست دارند در این روزها، به هیجان انگیزترین شهرها بروند که این روزها را جشن می گیرند. اگر می خواهید تورهای مقرون به صرفه ای را تجربه کنید، ما به شما خرید تور کریسمسی دبی را پیشنهاد می کنیم.

چرا باید در کریسمس به دبی برویم؟

دبی در کریسمس

برای کسانی که دوست دارند روزهای برفی کریسمس را ببینند، دبی نمی تواند اولین مقصد جذاب برای گردشگری باشد. اما با توجه به تعداد زیادی ملیت های مختلف که برای تعطیلات جشن می گیرند، قطعا کمبود جشن جشنواره وجود ندارد. در ادامه به بررسی دلایلی برای خرید تور دبی در کریسمس می پردازیم.

 چرا باید در کریسمس به دبی برویم؟

کریسمسی در ساحل تجربه کنید

با داشتن ۸ ساعت از تابش نور خورشید در ماه دسامبر و دمای ۲۵ درجه ای، شما می توانید به جای تجربه ی کریسمس برفی، کریسمس را در ساحل شنی تجربه کنید، ساحل شنی سفید رنگ که در کریسمس به زیباتری شکل ممکن می رسد.
می توانید با خرید تور دبی در کریسمس می توانید عقب بنشینید، استراحت کنید و خود را غرق در ویتامین D کنید. جالب اینجاست که شما می توانید در کریسمس آفتاب بگیریداما برای جلوگیری از سوختن پوستتان، خوب است کرم ضد آفتاب همراه داشته باشید.
شب هنگام و با غروب آفتاب، روی کیسه های خواب دراز بکشید و کریمس زیبایی را با تماشای دریا و ستاره های چشمک زن، سپری کنید.

اگر دوست دارید در کریسمس حتما روی برف و یخ اسکی کنید، نگران نباشید. در دبی می توانید اسکی روی برف و همر روی یخ را تجربه کنید. درست است که غالبا دمای هوا در دسامبر در دبی چیزی حدود ۲۵ الی ۳۰ درجه است، اما زمین های اسکی سرپوشیده در دبی، دمای -۵ درجه خواهند داشت. در دبی مراکز برای تفریحات زمستانی وجود دارد. باورش سخت است اما این شهر تمام امکانات لازم برای گردشگری کریسمس را در خود جا داده است.

 

شرکت در یک رویداد و جشن

دبی چیزهای بیشتری از بارش برف در زمستان را دارد، اما جاذبه های گردشگری کریسمسی اش، خوراکی های خوشمزه اش، کیک های سرخ شده و … همگی برای خرید تور دبی در کریسمس گزینه های عالی هستند. در دبی سالانه جشن ها و فستیوال های زیادی برگزار می شود که شما می توانید در ماه دسامبر، هیجان انگیزترین آن ها را در کریسمس ببینید. درختان کریسمس همه جا دیده می شوند و شهر به زیبایی آزین بندی شده. این جا، همان جایی است که می توانید غرق در زیبایی های کریسمس شوید.

 

یک سرزمین عجیب زمستانی در دل کویر

در سفر به دبی در کریسمس، اطمینان حاصل کنید که از Madinat Jumeirah دیدن کنید، اینجا در ماه دسامبر تبدیل به یک سرزمین برفی کریسمسی می شود. بازارهای آلمانی کریسمسی، قطاری به قطب جنوب و چادرهای صحرایی همگی در دبی دیده می شود. فستیوال غذا و نمایش های فرهنگی را در دبی از دست ندهید.

چرا باید در کریسمس به دبی برویم؟

خرید در کریسمس در دبی

در دبی می توانید مراکز خرید بسیار بزرگی را ببینید که امکانات خرید بسیاری را برای مسافران فراهم می کند. شما می توانید تجربه یک سفر لذت بخش را دبی داشته باشد و تا دیر وقت در مراکز خرید، بگردید و هر آنچه که دوست دارید را بیابید.

 

جشن غذا در کریسمس دبی

کریسمس دبی یعنی فستیوالی از غذا! با داشتن هتل های بسیار لوکس و رستوران های فوق العاده، می تواند صحنه ی رقابتی فوق العاده ای با سایر مقاصد گردشگری در کریسمس در سایر نقاط جهان باشد.

 

صرف غذا در دنیای زیر آب

تصور کنید که در کریسمس به دبی سفر کنید و به رستوران هایی بروید که زیر آب قرار گرفته اند و از طراحی کریسمسی رستوران بهره مند شده اند. هیچ چیز هیجان انگیز تر از صرف شام در دنیای زیر آب نیست.

چه در سرزمین های تپه ای مانند گشت و گذار می کنید، یا مشغول خریداری یک آبنبات کریمسی هستید، و یا اینکه به دنیای برفی دبی بروید، در این شهر روزهای خسته کننده ای نخواهید داشت.

کلیه حقوق به آزانس مسافرتی تاپ سیر تعلق دارد.شمارنده