فقط 1.490.000 تومان

آفر ویژه تور گرجستان

رزوراسیون کلیه هتلهای دبی  - بلیط رفت و برگشت پرواز 

فقط 300 درهم

رزرو پرواز و هتل با بیشترین کیفیت و بدون محدودیت

فقط 32 دلار

رئیس سازمان حج و زیارت : ضرورت آسیب شناسی عملیات حج و حرکت به سمت ارتقا کیفیت و اصلاح فرآیندها

رئیس سازمان حج و زیارت گفت : آسیب شناسی عملیات حج امسال باید به طور جدی مورد توجه و در دستور کار بخش های مختلف قرار گرفته و ضمن شناخت شرایط جدید کشور میزبان در زمینه نحوه ، نوع و حجم خدمات برای سال آینده از هم اکنون برنامه ریزی و اقدام شود.
 به گزارش دوشنبه روابط عمومی سازمان حج و زیارت ، علی رضا رشیدیان در جلسه ستاد مدیریت عملیات حج در مکه با قدردانی از حمایت های نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی که در این مدت در راستای هماهنگی و تعامل بخش های مختلف تلاش کرد، افزود : امسال عملکردها به نسبت گذشته بهتر بود و عملیات حج در شرایط بهتری با رضایت و آرامش حجاج بدون مشکل خاص برگزار شد.
 وی تصریح کرد : اما برنامه ریزی برای سال آینده و برآورد انتظارات، خواست و نیاز حجاج و تناسب آن با اختیارات و امکانات به گونه ای که خدمات شایسته میهمانان بیت الله الحرام ارائه شود را باید از هم اکنون آغاز کنیم.
 وی گفت : در این میان باید به سمت ارتقا کیفیت و اصلاح فرآیندها با رعایت صرفه و صلاح واستفاده حداکثری از ظرفیت ها بویژه بالقوه حرکت کرد که این امر در سایه استفاده از نرم افزارها و سیستم هوشمند به بهترین شکل محقق می شود زیرا با ایجاد تعامل و هماهنگی هر چه بیشتر و انسجام بالا در بین بخش های مختلف و کاهش هزینه ها منجر به بهره وری بیشتر وبهتر از داشته های موجود می شود.
رئیس سازمان حج وزیارت با تاکید بر اینکه رضایت زائران یک اصل اساسی برای ما محسوب می شود، عنوان کرد : باید با برنامه ریزی و بهره گیری از نرم افزارها بتوانیم خدمات مناسب و شایسته ارائه دهیم.
  وی در ادامه با اشاره به اینکه هم اکنون عملیات اجرایی حج 98 مراحل پایانی خود را می گذراند با قدردانی از تمامی کارگزاران و دست اندرکاران و عوامل ستادی و اجرایی حج امسال تاکید کرد : باید خدمات دهی به حجاج بیت الله الحرام تا حضور آخرین زائر ایرانی در عربستان در سطح عالی ادامه یابد.
رشیدیان در اداره تصریح کرد : تمامی بخش ها و واحدهای مربوطه از حمل و نقل تا اسکان و تدارکات و غیره گزارش های کامل نحوه عمل و خدمات دهی و کسری و نواقص خدمات دریافتی از طرف عربستانی را آماده نمایند تا به هنگام پرداخت ها و تسویه با طرف های کشور میزبان محاسبه شود.
وی با تاکید بر لزوم دریافت خدمات کامل از طرف های قرارداد کشور میزبان تا روز آخر حضور زائران ، افزود : بررسی و ارزیابی خدمات ارایه شده به زائران در طول موسم حج توسط واحدها در این راستااهمیت دارد و در موضوع خدمات موسسه مطوفی در ایام تشریق و در عرفات ، منا و غیره نیز بررسی کاملی انجام شده و اگر جایی کسری و قصوری در کمیت ، کیفیت و تحویل اقلام و خدمات بوده مشخص گردد.
 وی در ادامه از خدمات شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی هم برای عملکرد خوبی که در جابه جایی زائران با توجه به حجم سنگین و گستردگی کار هم در عملیات رفت و هم امروز در بازگشت حجاج داشته و دارد قدردانی نمود.
کلیه حقوق به آزانس مسافرتی تاپ سیر تعلق دارد.شمارنده